Barek na kółkach do ogrodu

Praktyczny barek na kółkach do ogrodu

Jak wiadomo lato i wiosna to czas idealny na ogrodowe grillowanie. Aby w trakcie tak miłego spędzania z bliskimi czasu wszystko przebiegało bez najmniejszych zakłóceń, warto postarać się o posiadanie niezwykle praktycznego barku na kółkach.

Samodzielnie wykonany barek na kółkach

Taki mebel można zakupić oczywiście w odpowiednim sklepie. Jednak samodzielnie wykonany na kółkach barek daje wiele radości i niesamowitą satysfakcję.

Wystarczy do tego celu przygotować narzędzia i materiały takie jak: kantówki ( najlepsze będą sosnowe, ewentualnie świerkowe), listwy, kątowniki i rurki ( najlepiej wykonane z aluminium), wkręty oraz specjalny klej do drewna, skrętne kółka ( do zakupienia w dosłownie każdym budowlanym markecie), śrubki, nakrętki, podkładki, bejcę, lakier do drewna, wiertarkę ( ewentualnie wiertarko-wkrętarkę), ukośnicę, stolarskie ściski, pędzelki, miarę i ołówki to zaznaczania odległości. Brak dowolnego z powyższych elementów może utrudnić znacząco pracę konstrukcyjne.Najlepiej projekt do samodzielnego wykonania takiego barku będzie wybrać możliwie jak najprostszy, dostosowany do umiejętności konstrukcyjnych w tworzeniu mebli, jakie dana osoba posiada.

Zdjęcie pochodzi ze strony www.dutchhouse.pl/meble/stoliki/metalowy-barek-na-kolkach-czarny